UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bezmyślność i głupota jest chyba wpisana w młody wiek. To nawet widać po preferencjach wyborczych. Chyba, że mądrzy rodzice w porę nauczą swe dzieci. Proszę popatrzeć na niektóre przystanki. Oszklone, ale jakiś debil musiał już powybijać osłonowe szyby. Gdyby musiał ciężko odpracować i naprawić spowodowane szkody i jeszcze posiedzieć w klatce na jakimś skrzyżowaniu z napisem za co ta człekokształtna małpa tam siedzi, ,to może by tych głupich poczynań było by mniej.