UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No szkoda, wielka szkoda ale dzięki temu że zastaliśmy tu po wojnie "gotowy plac budowy" można było ruszyć z budową nowoczesnych budynków. niestety uroków "starego Elbląga" nie przywrócimy nie ta technologia, nie te pieniądze i nie ten czas. Moim zdaniem miasto powinno iść "ku nowoczesności" To co było minęło.
etc. etc.