UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wtedy nie było styropianu, kamienice stawiali właściciele nie developerzy, budowali mistrzowie fachu budowlanego a nie chłopcy z łapanki i tak można ciągnąć w nieskończoność inne czasy inna bajka. Proszę zwrócić uwagę na zabudowę po lewej stronie zdjęcia(bezpośrednio przy Katedrze) jakie tam musiało być wąskie przejście.

forever young