UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wtedy nie było styropianu, kamienice stawiali właściciele nie developerzy, budowali mistrzowie fachu budowlanego a nie chłopcy z łapanki i tak można ciągnąć w nieskończoność inne czasy inna bajka. Proszę zwrócić uwagę na zabudowę po lewej stronie zdjęcia(bezpośrednio przy Katedrze) jakie tam musiało być wąskie przejście.
forever young