UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Omijać to stare nowe miasto które z zabytkiem ma tyle wspólnego co Zawada nie obrażająć Zawady -jest starsza. To miasto musi umrzeć zanim zrozumią urzędasy że nie tylko turyści, których garstaka, dają zarobić miejscowemu biznesowi. Zobaczymy zimą ja napewno nie będę parkował przy placu Słowiańskim by wypić kawę na starówce lub zjeść karpia chodowanego w zalanej piwnicy kamienicy. Moja noga i auto tam nie stanie, wolę pojechać gdieś gdzie mnie nie złoją mandatem za pięć stów bo zaparkowałem poza miejscem z braku tegoż. Cenzura dalej działa, jak za komuny. bo okaało się że stare sposoby na zamknięcie mordy nie zadowolonym są najlepsze.