UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A rozwiazanie takie proste. Przed katedrą w miejscu "lotniska dla helikopterów dla ks. biskupa" zrobić tymczasowy parking z ubitego żwiru. Miejsca starczy dla wszystkich, wszyscy będą mieli blisko (w Gdańsku przez wiele lat był taki parking przed siedzibą NOT). Niestety w Elblągu większość ludzi chce rozwiązać problem w sposób absurdalny- jak rozwiązać problem samochodów nie robiąc parkingu dla samochodów ?
Hero