UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na obecnym etapie, zwlaszcza, że nie ma tam policji i Strazy Miejskiej nie polecam jazdy zgodnie z nowymi przepisami, bo skonczy to sie stłuczką. Polowa kierowców zupelnie nie kuma zmian. i musialem kiulka razy dziennie ustepować pierwszeństwa, by moje auto nie wyladowalo w warsztacie.