UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłam wczoraj na inscenizacji i jestem rozczarowana. W poprzednich latach były to ciekawsze przedstawienia, w tym roku było po prostu nudne. Mało walk, dużo słów ze słabym nagłośnieniem, jest to opinia wielu osób, które wczoraj to oglądały. No i te wyśrubowane ceny za miejsce na trybunach, przecież to jest żenujące, żeby ludzie tłoczyli się na skarpie w błocie, a trybuny były puste, gdyż cena za wstęp nie jest na kieszeń przeciętnego Polaka. I tu ukłon w stronę organizatorów, którzy ustalili taką cenę-czuliśmy się jak gorsza część Polaków i Europejczyków.

kas-ja