UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak wszyscy kierowcy byli trzeźwi to równiez należy przebadać profilaktycznie policjantów żeby nie było niedomówień. Zalecam każdemu kierowcy który jest badany na zawartość alkoholu zarządać również badania kontrolujacego policjanta. Jest on poddawany sprawdzeniu jak każdy obywatel, tym bardziej gdy jest na słuzbie. W przypadku braku zgody nalezy poinformować o tym fakcie oficera dyżurnego dzowniac pod nr alarmowy oraz wnieśc skargę do komendanta. Wszystko w ramach kampanii Trzeźwe Społeczeństwo"
Janek-dzbanek