UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hm. .. .jak tak czytam te wszystkie komentarze to dochodzę do wniosku, że właśnie Ci z miast co tak wyzywają ludzi ze wsi to oni właśnie powinni być określeni jako typowe wieśniaki z tą różnicą, ze miastowymi. Powiem krótko włos się jeży na głowie ilu właśnie w mieście mamy ludzi niedouczonych i tępych. W całej Polsce rujnowana jest przyroda i jeżeli tego nie powstrzymamy to potem będzie już za późno a wiatraki będzie można w każdej chwili rozebrać jak nie będą potrzebne - przyrody niestety już nie!!!!! Każdy ma prawo do tego, aby na swojej ziemi i do niej przylegającej do współdecydowania co ma tam być budowane. Przecież mówi się ogólnie, że jeżeli jest coś buduje lub robi powinno to służyć ludziom. Te wiatraki stawiane są tylko i wyłącznie dla biznesu czyli chodzi o wielką kasę i o nic więcej. I to właśnie mieszczuchy wykształcone powinni o tym wiedzieć.

przyrodnik