UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli chodzi o dotacje z Uni to prawdziak poczytaj dobrze. Jak chcesz wiatrak to sam sobie stawiaj go pod oknem. Dlaczego za granicą stawiają wiatraki minimum 1km od domów? Przypadek? Dlaczego stawiają farmy wiatraków- przypadek? Inwestor tanio kupił działki i szaleje. Dziwne że w Warszawie też są protesty, ale masz rację dajmy się omamić. Bo co tam nasze zdrowie. Pozdrawiam. Wiatraki TAK ale daleko od domów!!!
rozsądek