UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakie pieniądze z Unii przecież w naszym województwie nie można dla tak małych inwestycji dostać żadnych pieniędzy na wiatraki. Najpierw to sprawdź zanim napiszesz brednie. Po prostu nie dla takich inwestycji jak Ci co to dwa chcą postawić. Niestety na taką skalę nikt żadnych pieniędzy nie da. Ale czemu nie opluwajmy ich dalej, bo przecież nasza gmina to bogata po co nam jakieś tam nędzne 3-4 miejsca pracy od wiatraka, przecież my na bogato jedziemy niczego nie brakuje i nie zmieniajmy tego. A inne gminy niech nam zazdroszą jak to u nas dobrze i bogato. Zwłaszcza np. Gmina Wolin o której to ostatnio art. był chyba równo w połowie czerwca w wyborczej jak to, ,się martwią i smucą" wiatrakami u nich. Kurcze zadowoleni są i już akurat im nikt nie wmówi, że to jest złe. Ale u nas da się wmówić bo nie ani jednego więc można tych biednych ludzi wykorzystać nastraszyć ich, potem pokazać gdzie to całe zło jest (inwestor) i że się będzie nimi opiekować i bronić. Wystarczy powiedzieć, ,drodzy Państwo" jak to Oleksiak ze stowarzyszenia mówi, iż już jest błogo i na bogato bo ona się zaopiekuje. Ależ obłuda

prawdziak