UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt nie robi awantur, Gmina nie ma nawet planów rozwoju, wiatraki to sprawa która toczy się od 2006,mieszkańcy wiedzą od około 2 lat, wszystko bez wiedzy wsi. Zapraszam do Janowa zobaczyć jak Gmina dbała o tę wieś przez lata, jak dbał sołtys, doga przez wieś to droga przez męką, światło tylko w prywatnych domach - na koszt mieszkańców, dzieci i ich transport do szkoły osobny temat. Natomiast wiatraki mają być panaceum na kłopoty - pieniądze z UNII???? dla kogo dla wsi czy gminy czy kogoś innego. Pośpiech i brak wiedzy wcześniejszej może świadczyć o nieczystych intencjach.