UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
CD. Zalety które ma zastosowanie wiatraków są rownież dla widoczne dla lokalnych mieszkańców, np wpływy z tytułu dzierżawy dla właściciela gruntu (to naprawdę nie są grosze, taka umowa też pomaga właścicielowi gruntu nawet w banku jako poważne zabezpieczenie finansowe). Dodatkowo generuje to wpływy do lokanego samorządu w postaci różnych podatków. W proteście w Elblągu nie widzę chęci porozumienia. Widzę za to co jest dalej w naszym społeczeństwie powszechne - nasze kochane wady narodowe, dzięki którym takie BIEDNE społeczności jak Elbląg jeszcze długo będą dreptać w miejscu. Bo wyjście z dołka zawsze kosztuje, tak samo jak jakikolwiek postęp.