UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Temat Farm prowadzi do wniosku bardzo prostego. Rozdrobnienie na tak dużą ilość Gmin w okolicach Elbląga jest po prostu szkodliwe. Kadra nie poradzi sobie z tak trudnym tematem jak i z wieloma innymi tematami. Pikieta i wypowiedzi pokazały w zasadzie jedno – nikt nic nie wie. Likwidacja okolicznych gmin aż po Tolkmicko jest po prostu konieczna. Jeden zarząd – większe kompetencje, decyzyjność i możliwości. Ustawa o samorządzie daje takie możliwości.
Prowokator