UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Temat Farm prowadzi do wniosku bardzo prostego. Rozdrobnienie na tak dużą ilość Gmin w okolicach Elbląga jest po prostu szkodliwe. Kadra nie poradzi sobie z tak trudnym tematem jak i z wieloma innymi tematami. Pikieta i wypowiedzi pokazały w zasadzie jedno – nikt nic nie wie. Likwidacja okolicznych gmin aż po Tolkmicko jest po prostu konieczna. Jeden zarząd – większe kompetencje, decyzyjność i możliwości. Ustawa o samorządzie daje takie możliwości.

Prowokator