UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POrtel to już nie ma o czym pisać, bo jako tuba propagandowa PO i prezydenta Nowaczyka nie może przecież zamieszczać informacji o nieudolnej władzy w osobie prezydenta Elbląga oraz to, że Wcisła jest najgorszym przewodniczącym RM. W końcu to sam pan redaktor Derlukiewicz, tak zakochany w PO nie może publicznie przyznać sie do POrażki!!!