UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hasła trochę nie wiadomo czego dotyczą. .. jakiegoś protestu ale gdyby nie te rysunki wiatraków to grzyb wie o co im chodzi. Tak samo jak mieszkańcom Gronowa powinno być g. Niech się wypowiedzą przyszli sąsiedzi wiatraków. Ale jak dla mnie wiatraki to przyszłość a brak takich inwestycji to zacofanie.