UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to świetnie. Dobrze, że w ogóle ktoś poinformował! Człowiek pracuje cały tydzień, niedziela to jedyny wolny dzień żeby gdzieś pojechać a oni w ostatniej chwili odwołują niedzielne kursy! Gratuluję! Przesiadam się na autobus, dziękuję za taką kolej!
bastek