UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

naprawdę szkoda że kolej uruchamiana jest z tak wielki trudem, ciągle się słyszy że samorządowcy mają jakieś wątpliwości - myślę że w zeszłym byli pewni że przedsiemwzięcie się nie powiedzie a tu taka nie miła niespodzianka. ..