UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super, bardzo pozytywna wiadomość. Cieszę się niezmiernie, że znowu będzie można wybarać się w przejażdżkę Koleją Nadzalewową. Z drugiej zaś strony jestem troszeczkę poirytowany faktem, iż informacja o kursowaniu tych pociągów jest bardzo skromna (brak informacji nawet na stronie przewoźnika, który będzie świadczył te usługi). Jeżeli ma to być atrakcja turystyczna, to moim zdaniem, kwestia kursowania tych pociągów powinna być nagłośniona już co najmniej miesiąc wcześniej i to nie tylko na elbląskiej stronie.

Camel