UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no w koncu cos pozytywnego co przeczytalem tutaj na portelu, takie imprezy to rzadkosc w Elblagu, brawa dla organizatorow i wiecej zabawy dla najmniejszych, przynajmniej przy komputerze nie siedza i rodzice i dzieci :P