UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

od razu widać, niebieska honda z okazji pewnie kupiona na giełdzie obok rynku w elblągu, przebieg 20 tyś. km. nigdy niebita :D a widać właśnie jak się poskładała. .. grat spawany w pół jak wszystkie te samochody stojące tam na giełdzie, szkoda że czubek nie połamał łap może nauczyłby się że jak stoi znak 50 km/h to jedzie się 50 a nie 110 v-max zresztą dla tego starego grata.