UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do kolegi powyżej. Może jednak lepiej żeby "kibice" z Agrykola nie pojawiali się w pobliżu stadionu 2004,bo będzie jak ze stadionem Concordii. Co "ktoś", z reguły nocą i po alkoholu, pojawia się w pobliżu to płot od ulicy Krakusa się kładzie. Dziwne. ..