UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do kolegi powyzej. faktycznie stadion jak na ta lige bardzo ladny i atmosferka rodzinna tylko ze jak rozmawia sie z poszczegolnymi pilkarzami oe2004 to chcieliby dopingu i kibicow jakich ma OLIMPIA ELBLAG z agrykola 8