UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dotychczas myślałem, że to czysta tandeta i komercja. Będąc dziś na koncercie szybko doceniłem kunszt pana Adama! Pierwszy raz miałem także przyjemność posłuchać naszej Orkiesty. Myślę, że śmiało mogę zaryzykować stwierdzenie, że był to najlepszy koncert na jakim byłem w Elblągu!