UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Karencja jest prawie w każdym turnieju amatorskim. Ktoś kto gra w turniejach PZT systematycznie jest o wiele lepszy niż były zawodnik ktory juz nie gra pare lat w zawodowych turniejach. fajnie ze było poogladac byłych dobrych zawodników i to była I edycja dopiero. wiec nie ma co narzekac tylko sie cieszyc ze taki turniej mial miejsce w Elblagu. Gratulacje dla Organizatorów!
Oxy