UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Turniej kompletna porażka. Wprowadzona karencja 4 letnia i kategoryczne odmówienie udziału wielu osobom. Czym różni się gra osoby posiadającej licencję dwa, trzy lata temu od gry zawodników o nazwiskach Kierwiak, Plopa czy Ptasznik? Niczym. Zamieszczone filmy, pokazują mocno żenujący poziom turnieju, popracujcie Panowie nad reklamą, turniej z taką pulą nagród nie może polegać na rozdaniu nagród wśród znajomych!
ZalZ