UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak jest! Rower to potęga - i sadełko można zrzucić przy okazji! I nie zasmradza się planety naszym dzieciom (którym kiedyś trzeba będzie spojrzeć w oczy, kiedy będą oglądały to co się z nami działo, tak jak my oglądamy dokumenty o komuniźmie) - co wtedy powiemy? Że musieliśmy wszędzie wozić 4 litery fajnym jeep'em po mieście, żeby później nie było czym oddychać?

ElblÄ…ska Jihad Rowerowa