UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo!!! Wielkie Brawo dla dla tego, kto podjął decyzję o zamknięciu w jednym czasie drugiej drogi odciążającej centrum ( pierwsza to ul Traugutta). Mimo zmiany Prezydenta, myślenie w naszym UM ciągle ma wielką przyszłość. Do zobaczenia w porannych korkach! szkoda gadać.
Lokalny Patriota