UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poproszę o tekst ze zrozumieniem bo autor na kacu chyba był. ". .. w obrębie skrzyżowania ulic Kościuszki (na odcinku za skrzyżowaniem ulic Kościuszki i Działkowej) i Chrobrego. " tzn. na jakim odcinku bo nie kumam, "Dojazd do ul. Kościuszki (w kierunku Szpitala Wojewódzkiego) do ul. Agrykola będzie możliwy dwukierunkową drogą tymczasową. Będzie ona udostępniona na czas zamknięcia. " brawo pięknie się to czyta. .. tylko o co chodzi?

Polacy nie gęsi