UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak konfrontacje sa organizowane od 12 lat to zawsze jest problem z sędziami. Taniec bardzo ciężko oceniać ponieważ każdy ma inne spojrzenie tak samo jest z sędziami a, ze sa przegrani i występuje rozczarowanie jest to również normalne. Sama organizacja, przebieg i klimat imprezy naprawdę fajny. Tylko pogratulować.

aneczkatancerka