UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak konfrontacje sa organizowane od 12 lat to zawsze jest problem z sędziami. Taniec bardzo ciężko oceniać ponieważ każdy ma inne spojrzenie tak samo jest z sędziami a, ze sa przegrani i występuje rozczarowanie jest to również normalne. Sama organizacja, przebieg i klimat imprezy naprawdę fajny. Tylko pogratulować.
aneczkatancerka