UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taka sztuczna rywalizacja do niczego dobrego nie doprowadzi. Ocena jury zależy od tego. czy akurat występ podobał się czy nie. To często nie ma związku z umiejętnościami. a tym np. jak wyglądają tancerki czy ich" zbyt odważne stroje. " Takie konfrontacje kończą się zazwyczaj ogromnym rozczarowaniem dla wielu zespołów albo chorą pychą wśród zespołów, którym udało się zająć pierwsze miejsce. Na pewno rywalizacja taka dobrze nie wpływa na charakter tych młodych ludzi. Szkoda, że zespoły te swojej tanecznej energii nie "zainwestują" w przeróżne pokazy, występy czy charytatywne imprezy dla dzieci, chorych czy potrzebujących. Na pewno były lepszy pożytek z tego dla innych i dla samych tancerzy. No cóż-najmniej pocieszeni byliby organizatorzy wszelkich "przeglądów, konkursów, mistrzostw, turniejów czy konfrontacji tanecznych", gdyż nie zarobiliby na tancerzach i ich bliskich sporej kasy. .. Nie dajcie się wkręcać młodzi ludzie!Szkoda zdrowia, nie tędy droga do swojego rozwoju.