UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Galerii wyglada teraz naprawde swietnie. Miejsce nabralo blasku i, o ile to w ogole mozliwe, jeszcze charakteru. Wielkie gratulacje i ogromny plus dla miasta. Jedna, co do kolekcji prezentowanej tam obecnie sztuki, mam podobne odczucia jak przedmowca. Wtorne, nudne i zwyczajnie slabe. Niemniej, warto sie zapoznac, by miec wlasne zdanie. Wiadomo, gusta sa rozne, ale TRZEBA prezentowac jak najwiecej, by dac ludziom szanse na wyrobienie opinii, by dac szanse na poznawanie wspolczesnej sztuki. Gratulacje Galeria ! :)