UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

BRAVO ! bravo ! bravo ! Nareszcie kawałek świata w Elblągu na niwie architektonicznokulturalnej. Jakby jeszcze się nam poszczęścił prawdziwy menadzer od imprez muzycznych w Galerii to kolejka ustawiałaby sie aż do Nowego Dworu

PG