UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szczerze mówiąc, pierwszy raz ETK w moich oczach ożyło. Jak dotąd ani widu, ani słychu. .. Myślałam, że to naprawdę jedynie relikt przeszłości i tylko pozostała po nim siedziba przy ul. Wodnej. Jakoś mało aktywne to stowarzyszenie.

rzodkieweczka