UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teraz jest mnóstwo państwowych instytucji m. in. Urząd Miejski i sporo tam Wydziałów w których utrzymywani są pracownicy, naczelnicy, dyrektorzy - z pewnością dobrze uposażeni z naszych podatków, którzy mają się zajmować kulturą i jej promocją w naszym mieście. Ale społeczników też nigdy nie za wiele.