UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
To nie był konkurs Literacki to byłe farsa kumoterstwa i poplecznictwa Pan Tomczyk usypiajacy przy mikrofonie zagrał główna rolę wsolnie ze swoim serdecznym kolegą jak zaznaczył który zajął oczywiście pierwsze miejsce bo nie mogło być inaczej głowne skrzypce zagrał Pan Stężała ktory do konkursu przedstawił 1 tom swojej książki wygrywajac 2 tys zł adrugi tom przedstawi za rok choc jest dawno napisany i nastepne 2 tys w kieszeni od 2lat ci sami autorzy między innymi Pani Peplińska która 2 rok sławi sie ta samą książką żenujący jest fakt braku jakiej kolwiek promocji nowych autorów o sporym dorobku poetyckim byłem tam osobiście i z całą stanowczością stwierdzam brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w tym konkursie lepiej wygladałby zjazd chociażby skautów piwnych to jest konkurs zniechecajacy nowych poetów zeszłoroczny tomik nagrodzony Ojca zakonnika przypominał dzienniczek ucznia lub broszure obsługi pralki 28 wierszy nie zaliczyłbym do tomiku i jeszcze w nędznym wydaniu osobiście uwazam że najtrafniejsza decyzją na rękopis roku winien być wydany wspólny tom powtarzam tom promujacy nowych poetów naszego miasta a nie broszurka jak z Leclerca WIDZE SZANOWNA KOMISJI że lata przez które ciagniecie ten nędzny konkursik niczego pozytywnego nie nauczyły was i cóz mozna więcej powiedziec jedynie to że nawet PEGAZ by sie usmiał ihahahahahahahah!