UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niektórzy wikingowie coś tam popijali, ale ci którzy zajmowali się grami czy konkursami, oraz załoga łodzi wrażenia pianych na pewno nie sprawiała. Ja tam żadnego alkoholu nie wyczuwałem. Nie wiem ludzie o co wam chodzi. Jak dla mnie było sympatycznie. Trochę braków w organizacji, ale co się da zrobić bez sponsorów? Natomiast do tych co pili, to cóż. .. widać nie wszyscy wikingowie mają poczucie odpowiedzialności, ale dlaczego mamy wszystkich oskarżać? Nie rozumiem. Widać jak to w Polsce, trzeba zaraz wszystkich opluwać. "Moi znajomi mówili. .. ", "słyszałem rozmowy między rodzicami. .. " - co to za argumenty. Ja też byłem i też widziałem, a niczego takiego nie potwierdzam.
sternik