UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwię się bo chodzę na mecze i te dziewczyny co wyrzucili to były jedne z lepszych, ale jak to bywa we współczesnym shoł sporcie muszą być winni szkoda że nie prezesa czy kierownika nie wyrzucono bo chyba to byłoby z korzyścią dla klubu i logiką zdrowego rozsądku ale być morze trenerzy wiedzą lepiej bo to fachowcy i zdecydowali o wyrzuceniu zawodniczek a nie facetów, może to geje że dziewczyn nie lubią