UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zadajesz pytanie czemu "Pełkę" wyrzucili ?. Jak przypomnisz sobie wcześniejsze wpisy na temat Pani Moniki - że jest stara, nieudacznik, partoli grę itp - to nie dziw się, że taka zapadła decyzja. Większości wpisujących się osób sposób Jej gry nie odpowiadał. A teraz jak została podjęta taka decyzja to wielki szum.
arnold