UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zadajesz pytanie czemu "Pełkę" wyrzucili ?. Jak przypomnisz sobie wcześniejsze wpisy na temat Pani Moniki - że jest stara, nieudacznik, partoli grę itp - to nie dziw się, że taka zapadła decyzja. Większości wpisujących się osób sposób Jej gry nie odpowiadał. A teraz jak została podjęta taka decyzja to wielki szum.

arnold