UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak można zaprzepaścić 13 -to bramkową przewagę? Prezes (-ik) Startu na meczu wchodzi w d. .posłowi Naguszewskiemu. Słoniny nie ma to Swięcicki musi dbać o stołek. Przydałby się przypływ nowej świezej i fachowej (przede wszysrkim) krwi do klubu, bo jak na razie to kolesiostwo jak zawsze