UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co ty "fan" wiesz na temat piłki ręcznej i spraw funkcjonowania klubu? Wiedza jak robić zadymy i ustawki rodem z boisk piłki nożnej to zbyt mało. Tobie nie podoba się praca w klubie Sera? A cy wiesz co należny do jego zakresu działania?. Mnie sklei nie podoba się to jakie bzdury wypisujesz.