UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cztery poprzednie wpisy rodem kiboli kopanej z ul. Agrykola. Żadnego logicznego i merytorycznego uzasadnienia. To że wy gustujecie w facetach o zgoła innej orientacji to wasz problem i wasza sprawa /w Sztumie będziecie mieli duże możliwości wyboru/.