UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panowie ze Startu! - najpierw rozliczcie się z tego, kompletnie nie udanego sezonu, a potem publicznie snujcie nowe, medalowe plany. Po warunkiem, że zostaniecie pozytywnie ocenieni. A tak wcale nie musi i nie powinno być!