UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech Start pozbędzie kierownika bo od kilkunastu lat siedzi na stołku a efekty bardzo mizerne co widać po końcowych wynikach, ale jak to zawsze bywa to wina dziewczyn a może to on jest przyczyną niepowodzeń klubu od wielu lat. Panie Ser. .. .. twoja era się skończyła. Wypowiedzenie czeka na biurku