UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bez jaj to jest ten co obraża innych zza monitora i myśli że jest anonimowy. ciekawe czy byś był taki mądry żeby się odezwać jakbyś rozmawiał z kimś w realu. .. pewnie internet to cały twój świat(twój celowo z małej litery). .. żenada