UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To był trudny sezon dla "Stelinek", ale dobrze się zakończył. Sądzę, że dziewczyny zrozumiały, że to już nie tylko zabawa, ale i praca. I dzięki Wam za to. Prezes Startu też powinien myśleć o całym klubie a nie tylko o teoretycznych medalistkach.