UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo dziewczyny i Justynka za wygrany mecz oraz postawę. Lecz nie można zapomnieć o stresie jaki wynika z chęci likwidacji Startu II do czego nie można doprowadzić. Natomiast przekonany jestem, że jeżeli coś lub kogoś likwidować to zdecydowanie osobę Serwadczaka, który jak już kiedyś pisałem wypalił się, a raczej totalnie spalił i nic dobrego nie wnosi. Na domiar złego doszedł do kompletu Święcicki, który jak wszyscy pamiętamy pracując w policji nie przynosił chwały mundurowi. Stanowisko prezesa powinna pełnić osoba zdecydowanie kompetentna i bez żadnych nałogów bo to przecież przykład dla młodych sportowców, którzy mając zły przykład często rezygnują ze sportu lub powszednieją. Wiele razy mieliśmy tego przykłady i wydaje się, że pora zakończyć złe naleciałości, a doceniać talenty własnego podwórka. Pozdrawiam.
Maroko