UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbinger Neuese Nachrichten-to był dziennik, tygodnik, czy może miesięcznik?Bardzo ciekawe artykuły były do niedawna, a teraz robicie z tego martwą zakładkę. A może erg chce za komentarze jakieś pieniądze?. To trzeba zapłacic, sam chętnie dołożę. Jestem elblążaninem, i dumny jestem z tego. Mieszkam od cwierc wieku pod Warszawą, ale dzięki internetowi jestem codziennie w moim ukochanym mieście!. Bardzo bym chciał, żeby artykuły, mam nadzieję, że dziennika, były podawane częściej. Pozdrawiam erg.

Marienburgerdamm