UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Wydz. Nadzoru i planowania Przestrzennego- "Budową kościoła będzie zarządzał murarz i mistrz ciesielski Alfred Müller z Elbląga" Moze warto przywrócić te stare zwyczaje, kościoły takie i budowle stały po kilkaset lat. A teraz. .. .. jaka banda potrzebna do nadzoru a i tak byleco zbudują
PG