UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak się ma marzenia to nic nie jest straszne. Nawet te nie najciekawsze wpisy. Młody człowiek pokazał klasę, a rodziców należy pochwalić za włożony wysiłek w tą realizacje marzeń chłopca. Organizatorom podziękujmy za czas i pomysł na tę fajną chwile oderwania się od szarego bycia tylko pacjentem. Dla Miłosza mam życzenia pełnego powrotu do normalnego bycia z rówieśnikami i beztroskich zabaw, nawet na trzepaku. .. Marzenia to potężna broń w walce o lepsze życie! Cuda są po to by być! Pozdrawiam wszystkich i życzę uśmiechu losu, życzliwości na ten Świąteczny czas. .. .przede wszystkim dla Młodego Człowieka z Klasą.

bez